BESLENME VE DİYETETİK

Bes101 Beslenme İlkeleri I Dersi Laboratuvar Grupları Hk.

Bes101 Beslenme İlkeleri I Dersi Laboratuvar Grupları Hk.

Beslenme laboratuvarı grupları aşağıdaki gibidir.
Sabah grubu saat 09:00'da, öğle grubu saat 13:00'da başlayacaktır.

Ders kayıtları tamamlandığından dolayı listede görünmeyen öğrenciler ilk haftaya mahsus öğlen veya sabah gelebilirler.

Sıra Zaman Öğrenci
Numarası
Adı Soyadı Üniite
1 Sabah 151402087 Fatma YİĞİT 1. Ünite
2 Sabah 161402001 Fidan TAMER 1. Ünite
3 Sabah 161402002 Ayşe Nur SAĞLIK 1. Ünite
4 Sabah 161402004 Hatice OĞOLDAY 1. Ünite
5 Sabah 161402005 Ebru ANNAÇ 1. Ünite
6 Sabah 161402006 Melike GEÇGİL 2. Ünite
7 Sabah 161402007 Züleyha EKSEN 2. Ünite
8 Sabah 161402008 Elif Sena EROL 2. Ünite
9 Sabah 161402009 Melike YILDIRIM 2. Ünite
10 Sabah 161402010 Ceren DURUCU 2. Ünite
11 Sabah 161402011 Elif BALA 3. Ünite
12 Sabah 161402012 Başak ANDİÇ 3. Ünite
13 Sabah 161402013 Fatma TAŞDEMİR 3. Ünite
14 Sabah 161402014 Tuğçe ŞENTÜRK 3. Ünite
15 Sabah 161402015 Ebru NASIROĞLU 3. Ünite
16 Sabah 161402016 Meryem ULUDAĞ 4. Ünite
17 Sabah 161402017 Gizem KAYSI 4. Ünite
18 Sabah 161402018 Ebrar KAYTANCI 4. Ünite
19 Sabah 161402019 Fatma Seda ÖZTÜRK 4. Ünite
20 Sabah 161402020 Gülnihal ANDI 4. Ünite
21 Sabah 161402021 Fehime Tuğçenur KURT 5. Ünite
22 Sabah 161402022 Gizem Ece ERDOĞAN 5. Ünite
23 Sabah 161402023 Fevziye CİHAN 5. Ünite
24 Sabah 161402025 Burcu KENANOĞLU 5. Ünite
25 Sabah 161402026 Sema ÇOLAK 5. Ünite
26 Sabah 161402027 Ceren KURT 6. Ünite
27 Sabah 161402029 Berfin Reda ATLI 6. Ünite
28 Sabah 161402031 Fatma Gül KÖSE 6. Ünite
29 Sabah 161402032 Perihan HAZNEDAR 6. Ünite
30 Sabah 161402033 Aylin ALPASLAN 6. Ünite
31 Sabah 161402034 Nursena ÖZKAN 7. Ünite
32 Sabah 161402035 İhsan GÖZEK 7. Ünite
33 Sabah 161402036 Çigdem ORUÇ 7. Ünite
34 Sabah 161402038 Didem Fazilet ASLANSOY 7. Ünite
35 Sabah 161402039 Sevde Nur TANÇ 7. Ünite
36 Sabah 161402040 İpek Nur ÖZDEMİR 8. Ünite
37 Sabah 161402041 Roza KARADAĞ 8. Ünite
38 Sabah 161402042 Hilal ÇALIK 8. Ünite
39 Sabah 161402043 Hasan Oktay ETİLER 8. Ünite
40 Sabah 161402044 Pakize BEŞALTI 9. Ünite
41 Sabah 161402045 Merve MAYDA 9. Ünite
42 Sabah 161402047 Özlem AKBÖRK 9. Ünite
43 Sabah 161402048 Ferhat Kaan GÜRKAN 9. Ünite
44 Sabah 161402065 Deniz SEZGİN 10. Ünite
45 Sabah 161402050 Mahmut Ekrem BULUT 10. Ünite
46 Sabah 161402058 Çiçek BULUT 10. Ünite
47 Sabah 161402046 Zehra AKSOY 10. Ünite
48 Öğle 161402093 Hazal MUSLU 1. Ünite
49 Öğle 161402051 Hilal ERTENLİCE 1. Ünite
50 Öğle 161402052 Funda PARLAK 1. Ünite
51 Öğle 161402056 Sümeye ŞİMŞEK 1. Ünite
52 Öğle 161402057 Dilek TOZ 1. Ünite
53 Öğle 161402060 Tuğba SİNÇ 2. Ünite
54 Öğle 161402061 Sena ALMAZ 2. Ünite
55 Öğle 161402062 Mehmet KUNDAKCI 2. Ünite
56 Öğle 161402063 Feray KAPLAN 2. Ünite
57 Öğle 161402049 Sena Nur ÖZDEMİR 2. Ünite
58 Öğle 161402066 Zehra TUTUŞ 3. Ünite
59 Öğle 161402067 Hande KARAOĞLAN 3. Ünite
60 Öğle 161402068 Ezgi DOĞAN 3. Ünite
61 Öğle 161402069 Merve ERDALI 3. Ünite
62 Öğle 161402070 Serkan GÜZEL 3. Ünite
63 Öğle 161402082 Beste Berşa BİÇER 4. Ünite
64 Öğle 161402094 Meltem ASLAN 4. Ünite
65 Öğle 161402095 Meryem Rukiye KAYA 4. Ünite
66 Öğle 161402096 Bayan HAMOUI 4. Ünite
67 Öğle Hatice Beyzanur Durak 4. Ünite
68 Öğle Büşranur AYKILIÇ 5. Ünite
69 Öğle Hatice YANIK 5. Ünite
70 Öğle Zeynep KESKİN 5. Ünite
71 Öğle Merve ÇİÇEK 5. Ünite
72 Öğle Meliha Ecem KEBAPÇIOĞLU 5. Ünite
73 Öğle Merve OKAN 6. Ünite
74 Öğle Mervenur GÖKSAL 6. Ünite
75 Öğle Şerife Sıla EYİBİL 6. Ünite
76 Öğle Ümran İNCİ 6. Ünite
77 Öğle Edanur ZEYVELİ 6. Ünite
78 Öğle Esra SANCAR 7. Ünite
79 Öğle Esin TORUN 7. Ünite
80 Öğle Rabia KALLİNCİ 7. Ünite
81 Öğle Övgü DOĞRUYOL 7. Ünite
82 Öğle Hatice Kübra YEŞİLOVA 8. Ünite
83 Öğle Yasemin KİRMİK 8. Ünite
84 Öğle Ayşe AYKAN 8. Ünite
85 Öğle Yasemin KOÇASLAN 8. Ünite
86 Öğle Berivan KILIÇ 9. Ünite
87 Öğle İmge Merve CANSIZ 9. Ünite
88 Öğle Tuğçe EVYAPAN 9. Ünite
89 Öğle Pınar BAYER 9. Ünite
90 Öğle Ranim ALSALEH 10. Ünite
91 Öğle Büşra TURGUT 10. Ünite
92 Öğle Ayşenur TİLKİ 10. Ünite
93 Öğle Fatime Şeyma KÖROĞLU 10. Ünite